Термопрес для чашок ТЗ 011 призначений для перенесення відбитків, зроблених сублимационными чорнилом на гуртки шляхом нагрівання термоелемента і передачі тепла на кружку.
Комплектується термоелементом для гуртки 7,5-9 мм 11/15 oz (330 і 425 мл). Передбачена можливість укомплектувати прес термоелементом для вузької і конусної гуртки.
Переваги термопресса:
Працює по температурному режиму - прес поки не нагріється до певної температури, час перенесення не розпочнеться.
Діапазон таймера 0-999 сек. Максимальна температура 225 гр.
Кнопкою MODE виставляється нижня межа температури (це та температура, при якій гуртка вставляється елемент), далі після натискання цієї кнопки виставляється верхня межа температури (це та температура, до якої буде грітися елемент), і третім натисканням виставляється таймер зворотного відліку. Після того як була встановлена гуртка, слід натиснути крайню праву кнопку () , тоді прес почне далі набирати температуру , і після її досягнення включиться таймер.
Вага брутто: 10кг
Розмір упаковки: 44х36х33 см
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 0.3 кВт |
| Максимальная рабочая температура | 225 град. |
| Страна производитель | Китай |
| Количество насадок | 1 шт |
| Устройство для печати по чашкам | 80 мм |
| Особенности | Таймер, Звуковой индикатор, Дисплей, Регулировка давления прижима |
| Общие параметры | |
| Вес | 10 кг |
| Параметры сети | |
| Частота | 50 GHz |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Діапазон таймера | 0-999 |