Термопрес для чашок ТС 011 призначений для перенесення відбитків, зроблених сублімаційним чорнилом на кружки шляхом нагрівання термоелемента та передачі тепла на кухоль.
Комплектується трьома: термоелементами на чашку 11oz/15oz (330 мл/425 мл), 9oz (вузька чашка), 6oz (кавова чашка), маленька Latte 12oz і велика Latte 17oz - на ваш вибір.
Переваги термопресу:
Працює за температурним режимом - доки прес не нагріється до певної температури, час перенесення не почнеться.
Діапазон таймера 0-999 с. Максимальна температура – 225 гр.
Кнопкою MODE виставляється нижня межа температури (це та температура, при якій кухоль вставляється в елемент), далі після натискання цієї ж кнопки виставляється верхня межа температури (це та температура, до якої грітиметься елемент), і третім натисканням виставляється таймер зворотного відліку. Після того як був встановлений кухоль, слід натиснути крайню праву кнопку (), тоді прес почне далі набирати температуру, і після її досягнення включиться таймер. Термопрес для чашок ТС 011 призначений для перенесення відбитків, зроблених сублімаційним чорнилом на кружки шляхом нагрівання термоелемента та передачі тепла на кухоль.
не почнеться.
Діапазон таймера 0-999 с. Максимальна температура – 225 гр.
Кнопкою MODE виставляється нижня межа температури (це та температура, при якій кухоль вставляється в елемент), далі після натискання цієї ж кнопки виставляється верхня межа температури (це та температура, до якої грітиметься елемент), і третім натисканням виставляється таймер зворотного відліку. Після того як був встановлений кухоль, слід натиснути крайню праву кнопку (), тоді прес почне далі набирати температуру, і після її досягнення включиться таймер.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 0.3 кВт |
| Максимальная рабочая температура | 225 град. |
| Страна производитель | Китай |
| Количество насадок | 1 шт |
| Устройство для печати по чашкам | 80 мм |
| Особенности | Дисплей, Таймер, Регулировка давления прижима, Звуковой индикатор |
| Параметры сети | |
| Частота | 50 GHz |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Таймер | 0-900 сек |